Wierzymy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Że podróże, które przebyliśmy, ludzie których poznaliśmy, rzeczy które zobaczyliśmy przyczyniły się do powstania tej marki.

Na początku wiedzieliśmy jedno, że chcemy stworzyć torby, które będą bardziej dopasowane do obecnego stylu życia, przez co będą bardziej funkcjonalne. Równolegle wiedzieliśmy, że muszą być eleganckie, żeby pasowały do biznesowej stylistyki. Z naszego doświadczenia wynikało, że często musimy poświęcać jedno na rzecz drugiego, my chcieliśmy temu zaradzić.

Do wykończenia użyliśmy wysokiej jakości materiałów, a sam projekt powstawał przy udziale wielu testów. Dlatego nasze propozycje mają rozwiązania, które pozwalają na dopasowanie ich do codziennych potrzeb. Malcolm zmienia się z teczki w plecak, a Sheryl ma dyskretną kieszonkę na kartę miejską czy słuchawki.

Jesteśmy młodą marką jednakże nasz staż nie odzwierciedla naszego doświadczenia. Nasza szwalnia, zlokalizowana na Mazowszu, stanowi serce marki, to tam tworzymy nowe wzory i nadajemy ostateczny kształt naszym produktom. Zespół Cotchi Warsaw tworzą wykwalifikowani kaletnicy, krawcy i technolodzy. Razem stworzyliśmy modele, które mamy nadzieję, że pokochacie tak bardzo jak my sami.