SAVOIR FAIRE 25 lipca 2017 – Opublikowany w: Bez kategorii

Cotchi Warsaw to marka, która zrodziła się z potrzeby. Jeszcze do niedawna, jak zdecydowana większość ludzi, pracowaliśmy w korporacjach. Każdego dnia wybiegaliśmy z domu z całym zestawem przeróżnych toreb – od osobistej, przez lunchową, na laptopa i dokumenty aż po tę na popołudniową siłownię. Przez wszystkie miesiące spędzone na etacie, szukaliśmy sposobu na rozwiązanie tej niewygodnej i nieestetycznej sytuacji.  Wygląd pełni w naszym życiu coraz ważniejszą rolę. Zalicza się do niego także torba – będąca nieodłączną i integralną częścią naszego wizerunku. Zaczęliśmy więc szukać na rynku takiej, która byłaby nie tylko funkcjonalna, ale także takiej, która wpisywałaby się w biznesową stylistykę. Ku naszemu wielkiemu rozczarowaniu, okazało się, że taki produkt nie istnieje. Jednocześnie zrozumieliśmy, że zaczynamy właśnie fascynującą podróż.

Dziś już wiemy, że to najtrafniejsze określenie. Postawiliśmy sobie za cel zaprojektowanie toreb i plecaków, które maksymalnie ułatwiłyby codzienne i weekendowe przemieszczanie się. Co to znaczy? Kiedy zbliżasz się do bramek, bilet ma być schowany tak, by jego wyjęcie zajęło Ci możliwie najmniej czasu i nie wiązało się z jakimkolwiek dyskomfortem. Tak, pracowaliśmy nad tym, by znaleźć optymalne rozmieszczenie poszczególnych kieszeni. Miesiącami obserwowaliśmy siebie i innych – to był jedyny sposób. Dzięki temu Malcolm zmienia się z teczki w plecak, a Sheryl ma dyskretną kieszonkę na kartę miejską czy słuchawki. Z kolei Michelle, choć weekendowa, designem ani trochę nie odbiega od torebek noszonych na co dzień.

Wszystkie nasze produkty są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, najczęściej skóry. Pakujemy je w bawełniane woreczki, z wyhaftowanym logo.

Wyprawiamy je do Was z przekonaniem, że rozpoczynacie właśnie ekscytującą przygodę!

FROM WARSAW TO… YOUR DESTINATION.